Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości    •    biuro@bmc24.pl    •    (34) 319-71-06    42-286 Koszęcin    •    (34) 500-02-10    42-700 Lubliniec
Lubliniec - Koszęcin Biuro Nieruchomości
Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości 

Mapa cen transakcji

Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Na pewno przyda Ci się do tego nasza mapa cen transakcji! Dzięki niej istnieją korzyści dla każdej ze stron transakcji!

Zdobycie wiedzy o rzeczywistych cenach nieruchomości jest podstawową kwestią przed podjęciem decyzji przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Nie oglądaj ogłoszeń z których większość ma zupełnie nieosiągalne ceny, sprawdź ceny rzeczywiście przeprowadzonych transakcji i podejmuj świadome decyzje

KUPUJĄCY - sprawdź prawdziwe ceny w okolicy i zdobądź poważny argument w negocjacjach ze sprzedającym. NIE PRZEPŁACAJ – sprawdź prawdziwe ceny nieruchomości w interesującym Cię obszarze i pokaż je sprzedającemu, jego mina może być bezcenna.

SPRZEDAJĄCY – zaproponuj odpowiednią cenę na podstawie podobnych transakcji, tak abyś nie musiał czekać latami ze sprzedażą. NIE PRZESADZAJ – po co wystawiać średnią cenę z podobnych ogłoszeń przy której nikt nie zadzwoni? Sprawdź rzeczywiste ceny i daj sobie szansę szybko sprzedać nieruchomość.

MAPA CEN TRANSAKCJI
To najnowsza usługa przy współpracy z portalem otodom.pl która da Ci szybki dostęp do największej i najbardziej wiarygodnej bazy danych o sfinalizowanych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce.

Zawiera ona informacje z aktów notarialnych o ponad 3,4 milionach transakcji sprzedaży gruntów, mieszkań, domów oraz lokali użytkowych – to aż 97% danych z całej Polski.