Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości    •    biuro@bmc24.pl    •    (34) 319-71-06    42-286 Koszęcin    •    (34) 500-02-10    42-700 Lubliniec
Lubliniec - Koszęcin Biuro Nieruchomości
Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości 

Jak sprzedajemy

Proces sprzedaży nieruchomości jest przedsięwzięciem złożonym, wymagającym dużych nakładów pracy i zaangażowania ze strony sprzedającego. Dla osób, które nie mają doświadczenia w tej branży, bądź cierpią na brak czasu, oferta naszego biura nieruchomości jest bardzo dużym udogodnieniem. Jako pośrednicy bierzemy na siebie wszystkie najważniejsze aspekty składające się na sprzedaż nieruchomości.

Analiza potrzeb jest najważniejszym etapem procesu sprzedaży nieruchomości determinującym wszystkie następne ruchy. Od prawidłowego zdiagnozowania motywów rządzących decyzją o zbyciu nieruchomości zależy sukces pośrednictwa. Dokładnie analizując Twoje potrzeby sprzedażowe jesteśmy w stanie dobrać efektywne narzędzia reklamy i zagwarantować szybką sprzedaż Podstawą naszego działania jest zawieranie umów współpracy z naszymi Klientami. Wynagrodzeniem za wykonaną przez Nas pracę jest prowizja, której wysokość negocjujemy przy podpisaniu umowy.

Oferujemy umowy zwykłe oraz z wyłącznością dla naszego biura BMC wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów wprowadziliśmy również umowy abonamentowe.

Szeroka i elastyczna oferta pozwala dobrać rozwiązanie dokładnie dopasowane do twoich potrzeb. Umowy szerzej opisane są w zakładce Umowy.

Ofertę zaczynamy przygotowywać po podpisaniu umowy przychodzi kolej na to, by obiekt, mieszkanie, działka czy też dom weszła do naszej oferty.By wprowadzić nieruchomość do oferty, pierwszą rzeczą, która musimy zrobić jest jej dokładny opis.

Nie mniej ważne jest wykonanie bardzo dobrej jakości zdjęć, które podkreślą największe walory nieruchomości. W naszym biurze zdjęcia wykonujemy aparatem Cannon 1200d z szerokokątnym obiektywem 10-18 mm.

Gdy nowa oferta jest już opisana i wykonane są jej zdjęcia, należy dokonać dokładnych pomiarów pomieszczeń, pozwalających nam na zsumowanie powierzchni całkowitej oraz wykonanie rzutów pomieszczeń. Ponad to wymiarujemy jeszcze działkę, do której również zawsze wykonujemy mapkę/rzut i zaznaczmy dokładna lokalizację na mapach google.

Dodatkowo dla każdej nowo-przyjętej oferty wykonujemy zdjęcia 360, które dodajemy na rzuty i mapki. Dzięki temu potencjalny kontrahent na pełen obraz sytuacji nieruchomości. Ponad to oferujemy również możliwość zrobienia zdjęć i filmów dronem.

Po wykonaniu powyższych czynności, możemy wprowadzić nieruchomość do naszej oferty. Jako biuro, bierzemy na siebie wszystkie działania reklamowe, zmierzające do końcowej sprzedaży nieruchomości takie jak:

Wystawienie oferty w Internecie(strona www biura, portale z ofertami nieruchomości, facebook) Poza firmowymi stronami internetowymi www.bmc.nieruchomosci.pl, www.koszecin.nieruchomosci.pl oraz www.bmc24.pl nasze nieruchomości wystawione są na około 40 portalach internetowych, takich jak: nieruchomości-online.pl, otodom.pl , allegro.pl , olx.pl , gumtree.pl.

Nasz profil na Facebook www.facebook.com/domybmc jest ogólnodostępny, tam na bieżąco pojawiają się nowe oferty. Dla ekskluzywnych nieruchomości prowadzi dodatkowo stronę www.villas.ovh , która jest dostępna w trzech wersja językowych: polskiej, niemieckiej i angielskiej.

Umieszczenie oferty w gablotach na terenie powiatu lublinieckiego. Posiadamy dwie własne gabloty ogłoszeniowe w Lublińcu oraz jedną w Boronowie.

Parę razy w roku organizujemy kolportaż ulotek reklamowych, mających na celu poszerzenie rozpoznawalności naszego Biura w okolicy.

W ponad 60 punktach usługowych, takich jak poczekalnie dentystyczne i lekarskie, salony fryzjerskie, siłownie czy salony kosmetyczne, znajdują się katalogi ofertowe  z naszymi ofertami nieruchomości.

Zamieszczenie ogłoszeń w lokalnych gazetach W lokalnych gazetach (Dziennik Zachodni – Lubliniec, Gwarek lub inne) na życzenia klienta zamieszczane są ogłoszenia dotyczące sprzedaży. Wydajemy także własną gazetkę ofertową (Newsletter).

Wywieszenie baneru reklamowego z numerem telefonu do biura przy danej nieruchomości Na większości nieruchomości wystawionych przez BMC Nieruchomości umieszczone są nasze standardowe banery reklamowo-informacyjne z numerem telefonu do Biura lub agenta i adresem strony internetowej, ale wykonujemy również banery indywidualne dla danej nieruchomości.

Tak szeroki wachlarz możliwości zapoznania się z nieruchomościami oraz szczegółowe informacje zawarte w ogłoszeniach, dają możliwość podjęcia decyzji, czy Klient jest zainteresowany kupnem danej nieruchomości.

Samo Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 (w soboty na zapytanie), tu każdy zainteresowany uzyska informacje o nieruchomościach, obejrzy zdjęcia i dokumentację, jaką dysponujemy do danej nieruchomości. Raz w miesiącu pracujemy również w soboty.

Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa, a co za tym idzie towarzyszymy obydwu stronom (kupujący i sprzedający) aż do końcowej transakcji u notariusza, by dopilnować, że proces sprzedaży obędzie się bez problemów i niespodzianek.