Instagram Biuro Nieruchomości Youtube BMC Facebook BMC Nieruchomości
dom

Newsletter

4 - Marzec 2017 - Pobierz (11,9 MB)

3 - Listopad 2016 - Pobierz (44,1 MB)

2 - Sierpień 2016 - Pobierz (16,7 MB)

1 - Maj 2016 - Pobierz (5,89 MB)Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o ofertach, zapisz się do newslettera. Przejdź do formularza


Regulamin Newsletter'a

Warunki korzystania z newslettera Biura Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting

§ 1

1. Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z funkcji newslettera udostępnianego przez Biuro Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting. Należy zapoznać się z postanowieniami regulaminu.

2. Newsletter jest bezpłatną usługą świadczoną przez Biuro Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting, skierowaną do wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z niej, polegającą na otrzymywaniu informacji wysyłanych okresowo na wskazany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.

§ 2

1. Użytkownik ma możliwość w każdej chwili zrezygnowania z dalszego otrzymywania informacji Biura Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting w postaci newslettera, wysyłając do nas maila na adres news@bmc24.pl zawierającego adres e-mail oraz imię z dopiskiem „proszę o wypisanie z newslettera”.

2. Usunięcia konta pocztowego z newslettera następuję w momencie odczytania przez Biura Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting niniejszej wiadomości.

3. Zaakceptowanie regulaminu poprzez niewysłanie maila z rezygnacją z newslettera przez użytkownika, stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

4. Brak rezygnacji z newslettera przez użytkownika jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych wyłącznie z obsługą newslettera.

§ 3

1. Biuro Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting nie będzie udostępniać powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

2. Biuro Nieruchomości Adam Binkowski Masters Consulting zastrzega sobie prawo do jednostronnych zmian zapisów w regulaminie z przyczyn techniczno–organizacyjnych.

Nowa strona Firmy Biura Nieruchomości BMC. Strona jest w budowie.